Kręgielnia "MANGO"

Tel. do instruktora: 791 027 686

Hatha Joga - jest to system mający na celu połączenie sfery fizycznej i psychicznej. Ćwiczenia pozwalają osiągnąć i zachować zdrowe, mocne i i elastyczne ciało.Techniki oddechowe pomagają w usprawnieniu funkcji układu oddechowego, krążenia, trawiennego, i regulują układ hormonalny.Joga zapewnia także stabilność emocjonalną i pomaga pokonać stres.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia specjalistyczne, mające charakter zarówno profilaktyczny jak i korygujący w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa.Zajęcia w ciekawy i różnorodny sposób leczą nie tylko kręgosłup i plecy.Ćwiczenia są bezpieczne, polecane dla wszystkich.Wzmacniają i ujędraniają mięśnie dolnych partii ciała:brzucha, pośladków, ud, mięśni grzbietu oraz mięśni postularnych kręgosłupa.Uczą jak dbac o kręgosłup w codziennych sytuacjach.

Trening personalny - to najszybsza droga do Twojego celu!Jest to trening indywidualnie dopasowany do uczestnika, pod względem jego możliwości, stanu zdrowia, kondycji, czy też samopoczucia. Prawie 100% czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych uczestnika.Tylko taka forma treningu personalnego daje bezpieczeństwo, gdyż trener stale nadzoruję pracę klienta, osiągnięcia i samopoczucie.

Gimnastyka prozdrowotna - zajęcia skierowane do seniorów oraz osób z nadwagą, które wcześniej nie uprawiały żadnych sportów.Ćwiczenia mają charakter profilaktyczny, są bezpieczne, łatwe i skuteczne, specjalnie dostosowane do umiejętności uczestników.Poprawiają ruchomość stawów, usprawniają kręgosłup oraz wzmacniają kondycję całego organizmu. Wprowadzają niezbyt intensywny wysiłek, a wykonywane regularnie świetnie spalają kalorie.

Akademia tygrysów - zajęcia sportowe dla dzieci: mini tenis ziemny, zajęcia korygujący wady podstawy, gry zespołowe, mini bilard stołowy, squash, kręgle, piłkarzyki, gry i zabawy.

 

© 2013-2019 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl